UÇTAN UCA ELEKTRONİK ÜRETİM HİZMETİ

Gömülü Yazılım Geliştirme
Web & Mobil Yazılım Geliştirme
PCB Tasarım
Test & Montaj
SMD & THT Dizgi
Komponent ve PCB Tedarik

Elektroent, IoT elektronik cihaz geliştirme yolculuğunun her aşamasında sizin yanınızdadır. Uzman kadrosuyla prototip yazılımdan başlayarak, PCB devre dizaynı, komponent tedariği, dizgi ve kutulama hizmetlerine tek elden sahip olabilirsiniz.

Elektroent; Yerli Elektronik Donanım Üretim Üssü

Anahtar teslim donanım üretiminde öncü firmalardan biriyiz. Güçlü makine parkurumuz, gelişmiş mühendis ekibimiz ve hızlı tedarik süremizle ihtiyaçlara hızlı çözümler üretiyoruz.

  Hedefimiz

Yerli üretimin öneminin arttığı ve teknoloji kullanımının yaygınlaştığı bir dönemde adet bağımsız, kaliteli elektronik donanımlar üreterek müşterilerimizin ürün geliştirme süreçlerini kolaylaştırmaktır.

  Ar-Ge

Teknopark bünyesinde yürüttüğümüz KOSGEB ve TÜBİTAK destekli projelerimizle yerli teknolojileri dünyaya duyurmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Elektronik Dizgide Tam Profesyonel Destek

Son teknoloji modern dizgi tesisimizle yüksek veya düşük adetli kart tasarım & dizgi hizmetlerini tek elden yönetebilir, ARGE süreçlerindeki sürprizlerden kaçınabilirsiniz.

Sizlere tam profesyonel destek vermek için bünyemizde JUKİ marka 20.000 Komponent/Saat kapasiteli SMD & THT Dizgi makinesi, 12 zone SMD lehim kurutucu fırın, Otomatik Optik İnceleme Makinesi, Tam otomatik PCB serigrafi, Cnc Makinesi & Test Ekipmanlarımız bulunmaktadır.

Anahtar Teslim Proje Geliştirme

Günümüz teknolojisindeki yeni gelişmeler düşük enerji tüketimli, yüksek performanslı, uygun maliyetli IoT donanımlarına olan talebi artırmıştır. IoT donanım üretiminde firmamız mühendislerinin yıllar boyunca elde ettiği tecrübeleri siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Yazılımdan başlayarak tüm süreçleri Agile metotlarıyla sizinle birlikte takip ediyor son ürün prototipi çıkana kadar sizleri bilgilendiriyoruz. Böylece ilk C++ kodundan son aşama olan kutu paketlemesine kadar tüm süreçlerde sizi büyük bir zahmetten kurtarıyoruz.

Mutlu Müşteri
Farklı Çeşit Ürün
Makine Parkuru
Yılın Tecrübesi
gif

Paydaşlarımız

Projelerimiz

Access Kontrol Paneli Projesi
ElektroEnt tarafından özgün olarak tasarlanan Access Control Paneli Projesi hakkında daha fazla bilgi almak için hemen iletişime geçin!
Taksi Akıllı Tepe Lambası
ElektroEnt tarafından özgün olarak tasarlanan Taksi Akıllı Tepe Lambası hakkında daha fazla bilgi almak için hemen iletişime geçin!
Toz Boya Makinesi Projesi
ElektroEnt tarafından özgün olarak tasarlanan Toz Boya Makinesi Projesi hakkında daha fazla bilgi almak için hemen iletişime geçin!
GPRS Destekli Araç Şarj İstasyonu Projesi
ElektroEnt tarafından özgün olarak tasarlanan GPRS Destekli Araç Şarj İstasyonu Projesi hakkında daha fazla bilgi almak için hemen iletişime geçin!

Profesyonel Elektronik Çözümler

Gömülü Yazılım Geliştirme

İncele

PCB Tasarım

İncele

SMD & THT Dizgi

İncele

Web & Mobil Yazılım Geliştirme

İncele

Test & Montaj

İncele

Komponent ve PCB Tedarik

İncele

Bloglar

06.21.2024
Dizgi Sürecinden Önce Neler Olur ?
Gerçek devre kartı montajı (PCBA) süreci başlamadan önce birtakım hazırlık adımı gerçekleşmesi gerekir. Bunlardan bir tanesi DFM denetimi veya kısaca üretim denetimidir.
Devamını Oku
06.21.2024
Elektronik Kart Dizaynlarında Renklerin Önemi
Eğer yeşil renk sıkıcı geliyorsa, diğer renkleri düşünebilirsiniz, ancak renk seçimi önemlidir. Mavi, kırmızı ve sarı renkler benzer avantajlara sahiptir. Yüksek kontrast, hataları kolayca takip etmenizi ve kalite kontrolü yapmanızı sağlar.
Devamını Oku
06.21.2024
Elektronik Kart Nedir ?
Elektronik, günlük hayatımızın ayrılmaz bir parçasıdır. Akıllı telefonlarımızdan arabalarımıza kadar her şey elektronik bileşenler içerir. Bu elektronik cihazların içinde basılı devre kartları bulunur, aynı zamanda PCB olarak da bilinir.
Devamını Oku
06.21.2024
SMD Led Dizgi Nasıl Yapılır?
Aydınlatma sektöründe öne çıkan temel ihtiyaç, müşterilerimizin hızlı üretim talepleridir. Bu doğrultuda, aydınlatma ürünleri için bir dizgi hattımız bulunmaktadır.
Devamını Oku

Haberler

İnsan Kaynakları
Teknik Destek