Make IoT Easy
Türkçe
English
Türkçe
Teklif Al
Bizden Haberler Neler Yapıyoruz?

Neler Yapıyoruz?

Elektroent olarak IoT elektronik cihaz geliştirme yolculuğunun her aşamasında yanınızda yer alıyoruz. Uzman kadromuzla prototip yazılımdan başlayarak PCB devre dizaynı, komponent tedariği, dizgi ve kutulama hizmetlerini tek elden sizlere sunuyoruz.

Yazılım

  1. Mevcut uygulamaları geliştirmek, diğer sistemlerle entegrasyon sağlamak gibi birçok yazılım gereksiniminiz olabilir. Sisteminizin güvenli, hızlı ve yüksek performansla çalışabilmesi için Gömülü Yazılım Geliştirme ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

PCB Tasarım

  1. İhtiyacınıza uygun her türlü elektronik devre kartı için sizlerle görüşüyor, uygulanabilir çözümler sunuyor ve alanında yetkin çalışanlarımızla kartlarınızı tasarlıyoruz.

Komponent Tedariği:

  1. İhtiyaç duyduğunuz tüm elektronik komponentleri hızlıca tedarik ediyor, sizleri büyük bir yükten kurtarıyoruz.

SMD & THT Dizgi

  1. Saatte 10 bin karta kadar montaj yapabilen ileri teknoloji dizgi hattımız sayesinde her türlü elektronik kartın SMD ve TH Dizgisini IPC-A-610 ve ISO 9001 standartlarına uygun şekilde yapıyoruz.

Web & Mobil Yazılım Geliştirme:

  1. Şirketimiz bünyesinde müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre manuel olarak TH dizgi hizmeti de sağlıyor, dizgi sonrası kartların tüm testlerini özenle yapıyoruz.

Test & Montaj:

  1. Üretim sürecini tamamlamış ürünler üzerinde gerekli elektriksel ve fonksiyonel testleri gerçekleştirmek için müşteri ihtiyaçlarını karşılayan test yazılımları ve ekipmanları kullanıyoruz. Test prosesini tamamlamış kartların da montaj sürecini profesyonel ekibimizle gerçekleştiriyoruz.

Komponent & PCB Tedarik:

  1. Firmamız bünyesinde bulunan CNC lazer kesim makinemizle ahşap, pleks, dekota, PVC gibi malzemelerin üzerine harf, desen ve şekil yapabiliyor, tüm kurumsal ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz.